Events

Ovde možete pronaći kalendar važnih događaja u zemlji i regionu. Molimo organizatore da nas kontaktiraju kako bi pravovremeno najavili događaje

02-03

apr

Otvoreno prvenstvo vojvodine

Lokacija: Palić

Organizator: Jk Palić

Klasa: FWS,SWS,OPEN

Rang: 1,7

02-03

apr

Cocina regata

Lokacija: Beograd/Sava

Organizator: Ajk Beograd

Klasa: O, ILCA 4

Rang: 1,35

09-10

apr

Finn match race Cup-Mem. Vesna Skala

Lokacija: Palić

Organizator: Jk Palić

Klasa: Finn

Rang: /

16-17

apr

Micro kup Zemuna

Lokacija: Zemun/Dunav

Organizator: JkZ

Klasa: M

Rang: 1,55

16-17

apr

XXVIII Uskršnja regata

Lokacija: Novi Sad/Dunavac

Organizator: Jk Vojvodina

Klasa: O

Rang: 1,1

23-24

apr

IX Reful Kup

Lokacija: Palić

Organizator: Jk Reful

Klasa: O, ILCA 4, ILCA 6, ILCA 7, 470, F

Rang: 1,35

29-01

apr/maj

Prvomajska regata Nacionalno Prvenstvo

Lokacija: Palić

Organizator: Jk Palić

Klasa: O, ILCA 4, ILCA 6, ILCA 7, 470, F

Rang: 1,7

06-08

maj

SEEOOC 2022
Nacionalno Prvenstvo

Lokacija: Palić

Organizator: Jk Palić

Klasa: O

Rang: 1,7

14-15

maj

Otvoreno Prvenstvo Vojvodine

Lokacija: Palić

Organizator: Jk Palić

Klasa: O, ILCA 4, ILCA 6, ILCA 7, 470, F

Rang: 1,55

04-05

jun

XXIII memorialna Regata Zoran Radosavljević

Lokacija: Savsko jezero

Organizator: UZR, Ajk Beograd

Klasa: O

Rang: 1,35

04-05

jun

XXIII memorialna Regata Zoran Radosavljević

Lokacija: Zemun/Dunav

Organizator: UZR, JkZ

Klasa: ILCA 4, ILCA 6, ILCA 7, M, Krs

Rang: 1,35

10-12

jun

Kup Golubački grad Nacionalno Prvenstvo

Lokacija: Golubac/Dunav

Organizator: JkGol

Klasa: O, ILCA 4, ILCA 6, ILCA 7, 470, F

Rang: 1,7

10-12

jun

MANIFESTACIJA JEDRENJA

Lokacija: Dunav, Golubac

Organizator: JSS

Klasa: O, ILCA 4, ILCA 6, ILCA 7, 470, F

Rang: /

25

jun

Belgrade Cruiser Cup
2022

Lokacija: Beograd/Sava

Organizator: JkA

Klasa: M, Krs

Rang: 1,1

25-26

jun

xxi Belocrkvanski kup

Lokacija: Belocrkvansko jezero

Organizator: JK Panonija

Klasa: O, ILCA 4, 470

Rang: 1,35

25-26

jun

Kup Srbije

Lokacija: Palić

Organizator: JkP

Klasa: FWS,SWS,OPEN

Rang: 1,7

02-03

jul

City Sailing Cup
2022

Lokacija: Beograd/Sava

Organizator: JkA

Klasa: M, Krs

Rang: 1,55

09-10

jul

ix Palićka jedra

Lokacija: Palić

Organizator: JkRef

Klasa: O,L4.7,Lr,Ls,470,F

Rang: 1,55

29-05

JUL/AVG

Kamp perspektivnih jedriličara

Lokacija: Dunav, Golubac

Organizator: JsS

Klasa: O, ILCA 4, ILCA 6, ILCA 7

Rang: /

05-07

avg

Kup Golupca

Nacionalno Prvenstvo

Lokacija: Golubac/Dunav

Organizator: JkGol

Klasa: O, ILCA 4, ILCA 6, ILCA 7, 470, F

Rang: 1,7

05-07

avg

Manifestacija jedrenja

Lokacija: Dunav,Golubac

Organizator: JsS

Klasa: O, ILCA 4, ILCA 6, ILCA 7, 470, F

Rang: /

20-21

avg

Match Race Cup

Memorijal Nemet Zoltan

Lokacija: Palić

Organizator: JkP

Klasa: RW

Rang: /

25

avg

Kup Majdanpeka

2021

Lokacija: Donji Milanovac/Dunav

Organizator: Ajk

Klasa: O

Rang: /

26-28

avg

47. Kup Đerdapa
Nacionalno Prvenstvo

Lokacija: Donji Milanovac/Dunav

Organizator: Ajk

Klasa: O, ILCA 4, ILCA 6, ILCA 7, 470, F

Rang: 1,7

27

avg

Šalinački Kup

Lokacija: Smederevo/Šalinačko jezero

Organizator: JkS

Klasa: O

Rang: 1,1

06-04

sep

Šarlov Kup

Lokacija: Smederevo/Dunav

Organizator: BkM

Klasa: M, 470

Rang: 1,55

03-04

sep

Finn Kup

Lokacija: Palić

Organizator: JkP

Klasa: F

Rang: 1,55

10-11

sep

Berbanski dani-Otvoreno Prvenstvo Grada Subotice

Lokacija: Palić

Organizator: JkP

Klasa: O, ILCA 4, ILCA 6, ILCA 7, 470, F

Rang: 1,55

09-11

sep

Euro Micro Cup-Nacionalno Prvenstvo

Lokacija: Dunav, Golubac

Organizator: JkS

Klasa: M

Rang: 1,7

17-18

sep

Jedrimo Dunavom zajedno

Lokacija: Beograd/Dunav

Organizator: NcPal

Klasa: O

Rang: 1,55

17-18

sep

II Laser Kup

Lokacija: Palić

Organizator: JkRef

Klasa: ILCA 4, ILCA 6, ILCA 7

Rang: 1,35

01-02

okt

Otvoreno Prvenstvo Srbije

Lokacija: Palić

Organizator: Jks

Klasa: FWS, SWS, OPEN

Rang: 1,7

01-02

okt

VII savski kup

Lokacija: Sava, Beograd

Organizator: JKS

Klasa: M, Krs

Rang: 1.55

08-09

okt

Trofej Beograda 2022 Prvenstvo Beograda

Lokacija: Savsko jezero

Organizator: JsB

Klasa: O

Rang: 1,35

21-23

okt

Tešketova regata

Nacionalno Prvenstvo

Lokacija: Zemun/Beograd

Organizator: JkZ

Klasa: O, ILCA 4, ILCA 6, ILCA 7, 470, F

Rang: 1,7

29-30

okt

Prvenstvo Beograda

Lokacija: Beograd

Organizator: JsB/Ajk

Klasa: ILCA 4, ILCA 6, ILCA 7, 470, F

Rang: 1,55

29-30

okt

Prvenstvo Beograda

Lokacija: Sava/Beograd

Organizator: JsB/Ajk

Klasa: M,Krs

Rang: 1,35