Events

Ovde možete pronaći kalendar važnih događaja u zemlji i regionu. Molimo organizatore da nas kontaktiraju kako bi pravovremeno najavili događaje

03-04

apr

Otvoreno prvenstvo vojvodine

Lokacija: Palić

Organizator: Jk Palić

Klasa: FWS,SWS,OPEN

Rang: 1,7

10-11

apr

Cocina regata

Lokacija: Beograd/Sava

Organizator: Ajk Beograd

Klasa: O,L4.7

Rang: 1,35

10-11

apr

Finn match race Cup-Mem. Vesna Skala

Lokacija: Palić

Organizator: Jk Palić

Klasa: Finn

Rang: /

17-18

apr

XXVIII Uskršnja regata

Lokacija: Novi Sad/Dunavac

Organizator: Jk Vojvodina

Klasa: O

Rang: 1,1

24-25

apr

VIII Reful Kup

Lokacija: Palić

Organizator: Jk Reful

Klasa: O,L4.7,Lr,Ls,470,F

Rang: 1,35

30-02

apr/maj

Prvomajska regata Nacionalno Prvenstvo

Lokacija: Palić

Organizator: Jk Palić

Klasa: O,L4.7,Lr,Ls,470,F

Rang: 1,7

07-09

maj

SEEOOC 2021

Nacionalno Prvenstvo

Lokacija: Palić

Organizator: Jk Palić

Klasa: O

Rang: 1,7

15-16

maj

Otvoreno Prvenstvo Vojvodine

Lokacija: Palić

Organizator: Jk Palić

Klasa: O,L4.7,Lr,Ls,F, 470

Rang: 1,55

29-30

maj

XXII memorialna Regata Zoran Radosavljević

Lokacija: Savsko jezero

Organizator: UZR, Ajk Beograd

Klasa: O

Rang: 1,35

29-30

maj

XXII memorialna Regata Zoran Radosavljević

Lokacija: Zemun/Dunav

Organizator: UZR, JkZ

Klasa: L4.7,Lr,Ls,M, Krs

Rang: 1,35

04-06

jun

Kup Golubački grad Nacionalno Prvenstvo

Lokacija: Golubac/Dunav

Organizator: JkGol

Klasa: O,L4.7,Lr,Ls,470,F

Rang: 1,7

19-20

jun

XX Belocrkvanski Kup

Lokacija: Gradsko jezero Bela Crkva

Organizator: JkPan

Klasa: O,L4.7,Lr,470

Rang: 1,35

26

jun

Belgrade Cruiser Cup

2021

Lokacija: Beograd/Sava

Organizator: JkA

Klasa: M, Krs

Rang: 1,1

26-27

jun

Dani Dunava

Lokacija: Smederevo/Dunav

Organizator: BkM

Klasa: O,L4.7,Lr,Ls,470,F

Rang: 1,55

26-27

jun

Otvoreno Prvenstvo

Kup Srbije

Lokacija: Palić

Organizator: JkP

Klasa: FWS,SWS,OPEN

Rang: 1,7

03

jul

City Sailing Cup

2021

Lokacija: Beograd/Sava

Organizator: JkA

Klasa: M, Krs

Rang: 1,35

10

jul

Beogradska regata

2021

Lokacija: Beograd/Sava

Organizator: JkA

Klasa: M

Rang: 1,1

10-11

jul

VIII Palićka jedra

Lokacija: Palić

Organizator: JkRef

Klasa: O,L4.7,Lr,Ls,470,F

Rang: 1,55

24-25

jul

Dunavski spust Mikro klase 2021

Lokacija: Slankamen - Beograd/Dunav

Organizator: Ajk

Klasa: M

Rang: 1,1

TBC

Kamp perspektivnih jedriličara

Lokacija: Slankamen - Golubac/Dunav

Organizator: JsS

Klasa: O,L4.7

Rang: /

06-08

avg

Kup Golupca

Nacionalno Prvenstvo

Lokacija: Golubac/Dunav

Organizator: JkGol

Klasa: O,L4.7,Lr,Ls,470,F

Rang: 1,7

14-15

avg

VI Savski Kup

Lokacija: Beograd/Sava

Organizator: JkS

Klasa: M

Rang: 1,55

21-22

avg

Match Race Cup

Memorijal Nemet Zoltan

Lokacija: Palić

Organizator: JkP

Klasa: RW

Rang: /

26

avg

Kup Majdanpeka

2021

Lokacija: Donji Milanovac/Dunav

Organizator: Ajk

Klasa: O

Rang: /

27-29

avg

46. Kup Đerdapa

Nacionalno Prvenstvo

Lokacija: Donji Milanovac/Dunav

Organizator: Ajk

Klasa: O,L4.7,Lr,Ls,470,F

Rang: 1,7

28

avg

Šalinački Kup

Lokacija: Smederevo/Šalinačko jezero

Organizator: JkS

Klasa: O

Rang: 1,1

28-29

avg

Otvoreno Prvenstvo Srbije

Lokacija: Palić

Organizator: JkP

Klasa: FWS,SWS,OPEN

Rang: 1,7

04

sep

Šarlov Kup

Lokacija: Smederevo/Dunav

Organizator: BkM

Klasa: M

Rang: 1,1

04-05

sep

Finn Kup Subotice

Lokacija: Palić

Organizator: JkP

Klasa: F

Rang: 1,55

11-12

sep

Berbanski dani-Otvoreno Prvenstvo Grada Subotice

Lokacija: Palić

Organizator: JkP

Klasa: O,L4.7,Lr,Ls,470,F

Rang: 1,55

18-19

sep

Jedrimo Dunavom zajedno

Lokacija: Beograd/Dunav

Organizator: NcPal

Klasa: O

Rang: 1,55

18-19

sep

Laser Kup

Lokacija: Palić

Organizator: JkRef

Klasa: L4.7,Lr,Ls

Rang: 1,35

18-19

sep

Spust

2021

Lokacija: Beograd-Smederevo-Golubac/Dunav

Organizator: JkA

Klasa: M

Rang: 1,1

24-26

sep

Euro Micro kup

Nacionalno Prvenstvo

Lokacija: Golubac/Dunav

Organizator: Jks

Klasa: M

Rang: 1,7

09-10

okt

Belgrade Match Race

2021

Lokacija: Savsko jezero

Organizator: JkA

Klasa: M

Rang: /

09-10

okt

Trofej Beograda 2021 Prvenstvo Beograda

Lokacija: Savsko jezero

Organizator: JsB

Klasa: O

Rang: 1,35

16-17

okt

Prvenstvo Beograda

Lokacija: Beograd

Organizator: JsB

Klasa: L4.7,Lr,Ls,470,F

Rang: 1,55

22-24

okt

Tešketova regata

Nacionalno Prvenstvo

Lokacija: Zemun/Beograd

Organizator: JkZ

Klasa: O,L4.7,Lr,Ls,470,F

Rang: 1,7

31

okt

Prvenstvo Beograda

Lokacija: Sava/Beograd

Organizator: Ajk

Klasa: M,Krs

Rang: 1,1